Zažijte léto za polárním kruhem na vlastní kůži!

Už vás nebaví skupinové výlety s cestovkou?

 • Nechcete platit peníze cestovním kancelářím nebo průvodcům?
 • Bojíte se, že si nesednete s ostatními členy zájezdu?
 • Toužíte prožít dobrodružství, které vám žádná cestovka nenabídne?
 • Líbí se vám být pány svého času i prostoru?
 • Nebaví vás trávit hodiny a hodiny vysedáváním u počítače a sháněním informací?
 • Chtěli byste si i za polárním kruhem připadat jako ostřílený místňák?

Řádky eBooku Léto za polárním kruhem jsou komplexním, jednoduchým a snadným lékem na všechna tato trápení.

 

Co vám eBooke přinese?

eBook Léto za polárním kruhem vám bude dokonalým rádcem a průvodcem od prvních krůčků a cestovních příprav, až po odpovědi na zvědavé otázky týkající se švédské kultury. Zároveň vám jeho řádky poslouží jako návnada při lovu nezapomenutelných zážitků v Kiruně i jejím divokém okolí.

Dozvíte se:

 • jakými způsoby se za polární kruh dopravit, jak se nejlépe pohybovat po městě či jak se dostat do srdce divočiny
 • kde složit hlavu s výhledem na magickou polární záři a ohledem na vaši peněženku zároveň
 • kde uspokojit hladové bříško a jaké místní delikatesy si rozhodně nenechat ujít
 • kde si dopřát zaslouženou odměnu za odvážné turistické výkony
 • jaké aktivity si v létě za polárním kruhem dopřát a získat tak nezapomenutelné zážitky na celý život
 • jak prozkoumat poddolované stěhující se hornické město Kiruna nad i pod povrchem
 • jaké jsou ty nejkrásnější jedno i více denní túry magickou přírodou, které ve vás vzbudí pocit nekonečné svobody

A pro milovníky překvapení poodhalím, že při koupi eBooku na vás čekají ještě dva dárečky ve formě BONUSŮ, které vám zjednoduší a zpříjemní vaše polární dobrodružství.

Toužíte zažít poslední evropskou divočinu, ale bojíte se její divokosti?

Potom vás ráda uklidním. Není totiž aboslutně čeho se bát! Sob vám olízne ucho, polární záře vás pohladí na duši, medvěd se před vámi rád schová, aby si nepřidělával zbytečné problémy, a v boji proti komárům vám pomůže můj eBook zdarma 🙂

A jak to vím?

Už déle, než 5 let totiž s neutuchající radostí a nadšením prozkoumávám krásy laponské přírody, a s půlnočním sluncem nebo polární září nad hlavou toužím otevřít dveře za dobrodružstvím v divočině i vám! Tento nádherný kus země totiž rozhodně stojí za návštěvu!

Chcete vidět jak si léto na severu užívám já? Mrkněte na krátký VIDEO sestřih:

Jistě jste zvědaví, kolik vás eBook bude stát...

Cena eBooku Léto za polárním kruhem je 590 Kč.

Během let jsem nasbírala spoustu znalostí a zkušeností o Kiruně, o zajímavých místech ve městě i v přírodě, o švédské nátuře a zvyklostech. Otestovala jsem bezpočet aktivit, které zdejší nedotčená příroda nabízí a zažila neuvěřitelná dobrodružství, která život za polárním kruhem přináší.

Je toho tolik, co mi tvrdá polární škola života dala i vzala. Nebylo to vždycky snadné. Odloučení od všech blízkých, stesk po domově, cizí jazyk, nová kultura, drsné podmínky a tmavé mrazivé zimy s několika týdny bez slunečního svitu.

Získala jsem ale otevřenou mysl, duši a srdce. Lásku a důvěru k životu. Úctu a respekt k síle přírodních živlů, které mi nikdy nepřestanou otevírat oči dokořán. A v neposlední řadě uvědomění, že tyhle poklady si nemůžu nechat jen pro sebe.

Přála bych si, aby jste i vy měli možnost zažít ty neuvěřitelné pocity štěstí a souznění s přírodou takovou, jaká doopravdy je ve své nejhlubší podstatě. Skutečná. Divoká. Nedotčená rukou člověka. Drsná a krásná zároveň.

Proto vám teď servíruji veškeré své tvrdě nabyté zkušenosti a znalosti doslova na zlatém podnose. Sepsané a zabalené v úhledném balíčku včetně mapových přehledů a možností výběru cestovních prostředků, ubytování nebo stravování s ohledem na váš osobní vkus i rozpočet.

A slibované BONUSY?

 • BONUS 1 - S chytrými aplikacemi OFFLINE do laponské divočiny:
  žijeme v moderní uspěchané době, kdy se naše chytré mobilní telefony staly nepostradatelnou součástí každodenního života. Někdy může být další nové "plinknutí" oznamující příchozí zprávu až otravné. V tomto BONUSU vás ale naučím, jak vám může váš smartphone prokázat neocenitelnou službu a zjednodušit vám pobyt v přírodě i bez připojení k mobilní síti nebo internetu!
 • BONUS 2 - Zavolejte si o radu - 45 minut online nápovědy ve formě skype hovoru:
  nevíte si před cestou s něčím rady? Tápete? Nejste si jistí co přibalit do kufru? Ráda s vámi osobně prodiskutuji všechny nejasnosti a pomůžu vám zbavit se všech ve vzduchu visících otazníků.

Osobní zkušenosti ostatních:

V Norsku i Švédsku jsem už jednou byla, a tak nějak jsem si říkala, že už to stačí a že bych se zase podívala na jinou stranu zeměkoule. Ovšem pak jsem se začetla do článků na Lenčině blogu. A kouzlu divokého severu jsem propadla stejně jako ona. Z jejích paraglidingových videí mi spadla brada. Taková nádhera, tyhle laponské hory a jezera! Ebook je skvěle napsaný. Svěže, čtivě, nabitý informacemi, ilustrovaný bohatými osobními zkušenostmi a nádhernými fotkami. Po přečení Lenčina ebooku mám jasno – příští rok vyrážíme za polární kruh. A co vy? Doufám, že se u toulavé seveřanky sejdeme na kávičce 🙂

Lenka Baratouxgeoložka a fotící světošlápek, www.lenkabaratoux.com

Jediný, co můžu říct je to, že pokud si chcete někdo nechat trochu omrznout zadnici a ne si ji furt válet na gauči a máte rádi nevšední zážitky, výborný jídlo, super čistou dravou přírodu, úžasný jezera, klid a nádhernou pomalost celýho toho města (jo, je to tam vážně zpomalený, nikdo nikam nespěchá a všichni jsou strašně vyrovnaní a přátelští), pokud toužíte vidět polární záři a pak zemřít a nebo si prostě jen chcete sáhnout nebo zajezdit na losovi a sobovi, hííjééé 😀 neváhejte.... super věc co tahle holka dala dohromady, kam se hrabe Lonely Planet 🙂

Lada Marešováadministrativní pracovnice bioptické laboratoře a žena cestovatelka se srdcem na pravém místě